Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/multicreo/domains/dziecimiedzyslowami.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/multicreo/domains/dziecimiedzyslowami.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/multicreo/domains/dziecimiedzyslowami.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 O nas – Księgarnia Dzieci Między Słowami
 

O nas

Między Słowami-księgarnia dla dzieci

Poznaj nas lepiej

Między Słowami to niewielkie miejsce, które łączy w sobie możliwość miłego spędzenia czasu w kawiarnianej atmosferze z dostępem do ciekawej i wartościowej literatury. Przez wiele lat istnienia ewaluowało do przestrzeni opanowanej przez najmłodszych czytelników.  Od dawna pracujemy z dziećmi i lubimy ich świat, stąd ogromna przyjemność i doświadczenie w poznawaniu literatury dziecięcej. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż w naszej miejscowości odbywa się Rabka Festival-jeden z najwspanialszych Międzynarodowych Festiwali Literatury Dziecięcej, dzięki któremu mamy możliwość i zaszczyt poznawania najznamienitszych autorów książek, ilustratorów i specjalistów. Ponieważ wielu z zaprzyjaźnionych z naszym miejscem bywalców mieszka w dość odległych zakątkach, zrodziła się idea powstania również wirtualnej księgarni kameralnej. Mamy jednak  nadzieję, że zaspokoi ona potrzeby nie tylko osób, które miały już okazję nas odwiedzić.

Księgarnia Między Słowami jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 15740 zł z przeznaczeniem na koszty konsultingu i promocji księgarni, koszty stałe utrzymania lokalu księgarni oraz zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.